Категорія: 01.04.2017 262

Увага! Конкурс студентських шекспірознавчих досліджень!

Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр при Класичному приватному університеті

спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

за сприяння Союзу Українок Америки

оголошують

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ШЕКСПІРОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ.

Мета Конкурсу полягає в інтенсифікації шекспірознавчих студій в Україні, популяризації поетичної спадщини Вільяма Шекспіра серед студентської молоді, виявленні філологічно обдарованих молодих дослідників, а також активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу.

Етапи проведення Конкурсу:

підготовка та поширення інформації про конкурс (грудень 2010 р.);

заочний тур конкурсу – прийом конкурсних робіт (грудень 2010 – 15 березня 2011 р.)

визначення переможців (15 березня – 1 квітня 2011 р.);

очний тур конкурсу – публічний захист результатів робіт, які вийшли в фінал, у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя) (квітень 2011 р.)

нагородження переможців дипломами і грошовими преміями, наданими меценатом проекту – Союзом Українок Америки (квітень 2011 р.). Призовий фонд конкурсу складає 1000 доларів.

1 місце – 500 доларів,

2 місце – 300 доларів,

3 місце – 200 доларів

Робота разом з анотацією, відомостями про автора та наукового керівника, відгуком наукового керівника приймаються до 15 березня 2011 року на адресу: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 70б, Класичний приватний університет, з позначкою “ На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт”.

Вимоги до робіт, а також положення про конкурс, бланк анотації та відомостей про автора і наукового керівника Ви знайдете тут.