Категорія: 01.04.2017 518

Новий розділ до Дня Вчителя

Шановні педагоги!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом – Днем Вчителя!

Бажаємо Вам натхнення, наснаги і терпіння! Нехай кожен день приносить Вам тільки радість від успіхів Ваших учнів і від того, як сяють їхні вдячні очі!

В цей день хотілося б сказати Вам величезне спасибі за Вашу працю! Сьогодні Ваші турбота і піклування про молоде покоління закладають фундамент щасливого і успішного майбутнього нашої країни. Вчитель – це професія, що вимагає повної відданості справі, не терпить байдужості. Справжній вчитель вкладає у працю свою душу, сили, незрідка і весь свій вільний час. І тому любов’ю до предмета, глибокими і міцними знаннями, навчальними досягненнями і перемогами у змаганнях учень завдячує великою мірою своєму вчителеві.

У тому, якою важливою для молодої людини є підтримка досвідченого педагога, ми вже в котрий раз переконались під час проведення Всеукраїнського творчого конкурсу серед старшокласників „Безмежний світ Шекспірових сонетів”. Саме вчителі допомогали нам поширити інформацію про конкурс, підтримували учнів порадами і власним прикладом, телефонували нам, писали, приходили, щоб дізнатись про успіхи своїх вихованців. Оргкомітет конкурсу висловлює Вам, шановні вчителі, величезну подяку за Ваш ентузіазм і горіння, креатівність і творчу енергію!

Для того, щоб підтримати Вас у Вашій благородній справі виховання майбутнього інтелектуального квіту нації, напередодні Вашого професійного свята ми відкриваємо новий розділ сайту – «Шекспір в школі»

Пропонуємо Вам взяти участь у цьому проекті, надіславши нам Ваші ідеї і побажання, а можливо – і Ваші власні розробки і матеріали.

Розпочинаємо роботу розділу з переліку тем для написання робіт в рамках Малої академії наук – Tеми для МАН.

Бажаємо Вам успіхів!

З повагою,