Категорія: 13.01.2012 715

ІІ Всеукраїнський конкурс наукових шекспірознавчих досліджень

Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр

при Класичному приватному університеті

спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

за сприяння Союзу Українок Америки

оголошують

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

НАУКОВИХ ШЕКСПІРОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Мета Конкурсу полягає в інтенсифікації шекспірознавчих студій в Україні шляхом популяризації спадщини Вільяма Шекспіра серед української молоді, виявленні філологічно обдарованих молодих дослідників, а також активізації шекспірознавчий пошуків студентів та аспірантів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу.

Етапи проведення Конкурсу:

підготовка та поширення інформації про конкурс (січень 2012 р.);

заочний тур конкурсу – прийом конкурсних робіт (лютий 2012 – 1 березня 2012 р.)

визначення переможців (1 березня – 15 березня 2012 р.);

очний тур конкурсу – публічний захист результатів робіт, які вийшли в фінал, у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя) (березень 2012 р.)

нагородження переможців дипломами і грошовими преміями, наданими меценатом проекту – Союзом Українок Америки (березень 2012 р.).

Призовий фонд конкурсу складає 2000 доларів.

два 1 місця – по 500 доларів,

два 2 місця – по 300 доларів,

два 3 місця – по 200 доларів

Робота разом з анотацією, відомостями про автора та наукового керівника, відгуком наукового керівника приймаються до 1 березня 2012 року на адресу: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 70б, Класичний приватний університет, з позначкою “На ІІ Всеукраїнський конкурс шекспірознавчий досліджень”.

Більш детальну інформацію, положення про конкурс, бланк анотації та відомостей про автора і наукового керівника шукайте тут.