Категорія: 20.05.2018 578

Зміна строків прийому робіт на конкурс шекспірознавчих досліджень імені В.Кейса

Шановні відвідувачі Українського шекспірівського порталу!

У зв’язку з масштабним проектом Шекспірівські дні в Україні – 2018 строк подання робіт на VII Всеукраїнський конкурс шекспірознавчих досліджень для молодих учених імені Віталія Кейса, спонсорований Союзом українок Америки, переноситься на 28 травня. Тож у Вас є ще час подати свою наукову розвідку на розгляд журі. Чекаємо на ваші роботи!

У Конкурсі можуть брати участь студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, а також молоді науковці, які ще не мають вченого ступеня.На Конкурс подаються самостійно підготовлені, пошукові за своїм характером, шекспірознавчі розвідки, написані українською мовою.

Тематичний діапазон конкурсних робіт включає:

• вивчення Шекспірових текстів крізь призму однієї з новітніх літературознавчих методологій (гендерні дослідження, новий історизм, екокритика, рецептивна естетика, постколоніальна критика);
  • аналіз шекспірівського дискурсу (дослідження резонансу, спричиненого його творчістю в іншокультурних контекстах, вивчення міжсеміотичних проекцій шекспірівських творів: театральних постановок, кінематографічних версій, балетів, опер, радіоспектаклів, живописних полотен, різних типів інтернет-контенту тощо).
  • особливості творення художнього образу Вільяма Шекспіра в літературі та мистецтві. При цьому об’єктом безпосереднього дослідження можуть виступати не тільки найрізноманітніші твори про Шекспіра (поетичні присвяти, літературно-біографічна проза, біографічна белетристика), але і специфіка репрезентації біографічного автора у шекспірівських текстах, а також артефакти живопису, книжкової графіки та кіно, скульптури, в яких візуалізується постать геніального драматурга.

Конкурсні роботи надсилаються на адресу:  69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-Б, Класичний приватний університет, Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр. На конверті обов’язково зазначити: «На Всеукраїнський конкурс наукових робіт ім. В. Кейса».

Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, наданими меценатом проекту — Союзом українок Америки. Призовий фонд конкурсу складає 2000 доларів.

Призові місця (перше, друге та третє) визначаються у двох номінаціях – «студент» та «молодий науковець». Таким чином в рамках конкурсу вручається

• 1 місце – премії по 500 доларів в номінаціях «студент» і «молодий науковець»,
  • 2 місце – премії по 300 доларів в номінаціях «студент» і «молодий науковець»,
  • 3 місце – премії по 200 доларів в номінаціях «студент» і «молодий науковець»

З будь-якими питаннями щодо умов Конкурсу та участі у ньому звертайтеся до Оргкомітету Конкурсу електронною поштою: lrs_info@meta.ua.