Sequence Preloader IconThree orange dots increasing in size from left to right
Категорія: 12.03.2023 592

Результати ІІ етапу Всеукраїнського шекспірівського конкурсу – 2023

ПІБ Навчальний заклад Науковий керівник Тип Шифр Бал робота Бал захист
1. Авраменко

Катерина

Запорізький національний університет Василина

Катерина

Миколаївна

Д Освіта 14
2. Баранова Катерина Анатоліївн Херсонський державний аграрно- економічний університет Бокшань Галина Іванівна Д емоційний інтелект автора  27 фіналіст
3. Барковська Анастасія Дмитрівна Класичний приватний університет Маринеско Вікторія Юріївна К Все є отрута 22 фіналіст
4. Барчук Дарія Вінницький державний педагогічний
університет
Прадівлянна Людмила Миколаївна К Вибір Гамлета 25 фіналіст
5. Бесклепна Данііла   Д Інший-чужий 14
6. Бєляєв Богдан Станіславович Запорізький національний університет Густера Роман
Миколайович
Д аналіз проєкцій Шекспіра 22 фіналіст
7. Бойко Сергій Запорізький національний університет   К Cinema 7
8. Болокан Владіслав Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д однойменні твори 20,5 фіналіст
9. Бондар Катерина Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна дД кіно і текст 11
10. Борисов Михайло Запорізький національний університет   К Діти 8
11. Бричка Максим Ігорович Центральноукраїнський державний ніверситет Фока Марія Володимирівна К Позачасовість і сьогодення 25,5 фіналіст
12. Вершинін Тимур Романович Криворізький навчально-науковий інститут Донецького державного
університету внутрішніх справр
Мирошниченко Наталія Олександрівна Д Fair is foul 23 фіналіст
13. Власюк Катерина Артемівна Державний університет
Житомирська політехніка
Канчура Євгенія
Орестівна
Д Шекспір в Житомирі 25 фіналіст
14. Воротня

Євгенія

Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д Апдайк 12
15. Ворох Юлія Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д Теорія травми 25 фіналіст
16. Горбачова Злата Віталіївна Запорізький національний університет Локарєва Галина Василівна К навчання, спілкування, творчість 1 21,5 фіналіст
17. Дейнека Світлана Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України Черняк Юрій Іванович Д Band of brathers 27 фіналіст
18. Дерен Іван Львівський національний університет ім.Івана Франка   К Марка 10
19. Дехтяр Анастасія Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д Літній день 24 фіналіст
20. Дичек Анастасія Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д Офелія 14
21. Дмитренко Владислав Євгенович Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Фільм, фільм, фільм 13
22. Євтушенко Анастасія Геннадіївна Міжнародний Європейський Університет Височанська Тетяна Миколаївна Д libRelief 11
23. Іщенко Марія Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д ПЕРШОДЖЕРЕЛО 11
24. Казар’янц Вікторія Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна К Містичне 16 фіналіст
25. Каталандзе Софія Романівна Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Гідна екранізація 13,5
26. Клімова Катерина Запорізький національний університет Торкут Наталія

Миколаївна

Д вивчення і викладання 16 фіналіст
27. Коберник Аліна Сергіївна Вінницький державний педагогічний
університет
Прадівлянна Людмила Миколаївна К Шекспірівська свобода 23 фіналіст
28. Колодяжна Катерина Русланівна Сумський державний університет Бровкіна Оксана Володимирівна К За лаштунками свідомості 25 фіналіст
29. Коломієць Карина Олександрівна Університет Григорія Сковороди в Переяславі Христич Ніна Сергіївна Д Паляниця 23 фіналіст
30. Косенко Анастасія Олегівна Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Конфлікт 7
31. Кравець Поліна Сергіївна Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Різний Шекспір 14
32. Крайнік Катерина Сергіївна Запорізький національний університет Торкут Наталія

Миколаївна

К Театр. Звісно, театр 18 фіналіст
33. Кулинич Діана Дмитрівна Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д сценаристи проти 17 фіналіст
34. Лебедєва Евеліна Петрівна Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д інтерес до біографії 13
35. Левченко Валерія Віталіївна Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна К Під час Бурі 26 фіналіст
36. Марущак Катерина Володимирівна Університет Григорія Сковороди Переяславі Бродюк Юлія Миколаївна Д РАНОК 24 фіналіст
37. Мірошниченко Валерія Юріївна Чорноморський національний університет імені Петра Могили Зубенко Тетяна Володимирівна К Буктрейлер 24 фіналіст
38. Нестерчук Катерина Миколаївна Тернопільський національний педагогічний університет Лановик Мар’яна Богданівна К кроссенс 26 фіналіст
39. Нікітюк Яна Вікторівна Запорізький національний університет Приходько Ганна Іллівна К РИМ 24 фіналіст
40. Ніколенко Альона Олексіївна Сумський державний університет Бровкіна Оксана Володимирівна Д Незламний дух 21 фіналіст
41. Остап’юк Олександра Львівський національний університет ім.Івана Франка   Д Театр 14
42. Панченко Діана Сергіївна Запорізький національний університет Приходько Ганна Іллівна Д любов 14
43. Перерва Діана Сергіївна Сумський державний університет Щигло Лариса Володимірівна К Mystery of love 25 фіналіст
44. Петрук Ірина Русланівна Тернопільський національний
педагогічний університет
Довбуш Ольга Іллівна КК Per aspera ad astra 20,5 фіналіст
45. Позднякова Аліна Володимирівна Тернопільський національний
педагогічний університет
Довбуш Ольга Іллівна К Бути чи не бути 25 фіналіст
46. Раздорожна Анастасія Олегівна Ізмаїльській державний
гуманітарний університет
Кискін Олексій
Миколайович
Д Світло. Тепло. Тиша 14
47. Раткіна Поліна Віталіївна Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна Д Макбет 17 фіналіст
48. Романюк Тіана Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Багатогранність 7,5
49. Ротковська Вікторія Йосипівна Закарпатський угорський
інститут ім.Ф. Ракоці ІІ
Баняс Наталія
Юліанівна
К Розбрунькування 26 фіналіст
50. Ротковська Вікторія Йосипівна Закарпатський угорський
інститут ім.Ф. Ракоці ІІ
Баняс Наталія
Юліанівна
Д Розбрунькування Д 24 фіналіст
51. Савушкіна К.К. Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Привид 23,5 фіналіст
52. Садовська Анастасія Сергіївна Запорізький національний університет Стадніченко Надія
Василівна
К навчання, спілкування, творчість 2 20 фіналіст
53. Свередюк Анна Тарасівна Львівський національний університет Дзера Оксана Василівна Д Квіткові символи 23,5 фіналіст
54. Сидоренко Софія Олександрівна Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна К з Шекспіром у балет 18 фіналіст
55. Силуянова Кристина Запорізький національний університет   Д London 14
56. Скаржинська Вероніка Ігорівна Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна К світові – сміх! 27 фіналіст
57. Станько Марта Віталіївна Дрогобицький державний педагогічний університет Сирко Ірина Мирославівна  Д NEVER GIVE UP 24,5 фіналіст
58. Стасюк Владислав Запорізький національний університет   К Сонет 6
59. Сущенко Каріна Сергіївна Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Цінність 11
60. Татаревич В.Є. Запорізький національний університет Торкут Наталія Миколаївна К сонети 22,5 фіналіст
61. Телендій Анна Андріївна Державний торговельно-економічний
університет
Латигіна Наталія Анатолїївна Д Шекспір і влада 21 фіналіст
62. Тимчук І. С Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д адаптація 10
63. Трубчаніна Анна Запорізький національний університет Приходько Ганна Іллівна Д Діти 18 фіналіст
64. Хозєєв Данило Ігорович Запорізький національний університет Василина Катерина Миколаївна Д Енциклопедія 12
65. Чирва Анна Дмитрівна Криворізький державний педагогічний  університет Федоряка Людмила .Діамарівна К Ш і К 16 фіналіст
66. Чорненька Тетяна Олександрівна Вінницький національний аграрний університет Кравець Руслан Андрійович КК особливості драматургії 15 фіналіст
67. Чорнобук Каріна Валеріївна Сумський державний
університет
Щигло Лариса Володимирівна К медіаобраз 22 фіналіст
68. Шовкопляс Уляна Класичний приватний університет   К Riddle 10
69. Шпурік Анна Андріївна Сумський державний
університет
Садівнича Марина
Володимирівна
К Влада, війна, вічність 25,5 фіналіст
70. Щокін Артем   Д Нумізматика 13
71. Юрченко Анна Іванівна Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Галенко Анна
Миколаївна
Д mova_sh2023 15,5 фіналіст
72. Ярмак Іван Харківський національний
автомобільно-дорожній інститут
Анісімова Світлана Вікторівна Д Шекспір творчість 17,5 фіналіст