Категорія: 17.01.2021 378

Інститут Модернізації Змісту Освіти про Конкурс-2020

Визначено переможців Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса

26 грудня 2020 року на базі Запорізького національного університету відбувся ІІІ фінальний етап Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

Вже вдруге цей Конкурс проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України. Організаційно-методичне керівництво Конкурсом здійснювала  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Особливістю Конкурсу є те, що він один з небагатьох, який проводить не профільна кафедра, а наукова структура – Український міжуніверситетський шекспірівський центр.  Це сприяє популяризації Шекспіра серед широкого загалу студентської молоді, дає можливість  долучатися не тільки філологам, а й студентам інших спеціальностей, які використовують свої фахові компетенції та знання з нефілологічних сфер для глибшого розуміння Шекспірових творів.

Цьогоріч, попри епідеміологічну ситуацію в країні та  пізній старт, на Конкурс надійшов 61 проєкт із 16 закладів вищої освіти різних регіонів України. За результатами оцінювання журі було відібрано 8 дослідницьких і 23 креативних проєкти від 30 учасників, які й отримали право взяти участь у ІІІ етапі – публічному захисті проєктів, що відбувся в режимі відео-конференції.

Захід відкрив проректор з наукової роботи Запорізького національного університету Геннадій Васильчук. З вітальним словом до учасників звернулися:  начальник Українського міжуніверситетського шекспірівського центру; голова журі  Наталія Торкут; президент Української асоціації викладачів зарубіжної літератури Юрій Ковбасенко та методист вищої категорії  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Наталія Михайленко.

Всі учасники конференції доклали максимум зусиль для того, щоб гідно  продемонструвати не тільки свою здатність до наукового пошуку, а й вміння на належному рівні презентувати результати  власного дослідження. Захист проєктів оцінювало авторитетне журі у складі 7 докторів та 10 кандидатів наук.

За результатами Конкурсу переможцями стали:

І місце: Яна Гавришко (Львівський національний університет імені Івана Франка), Вікторія Догадіна (Київський університет імені Бориса Грінченка), Ірина Запорізька (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Яна Нікітюк (Запорізький національний університет).

ІІ місце: Валерія Руденко (Запорізький національний університет), Крістіна Гусенко (Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди), Олена Коцюба (Криворізький державний педагогічний університет), Зоряна Осипенко (Державний університет «Житомирська політехніка»), Поліна Ковальчук (Запорізький національний університет), Ангеліна Мерва (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

ІІІ місце: Катерина Недобитко (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Дар’я Маслова (Державний університет «Житомирська політехніка»), Ірина Ульченко (Запорізький національний університет), Катерина Віннікова (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова), Анастасія Когут  (Харківська гуманітарно-педагогічна академія).

Всі переможці отримають дипломи Міністерства освіти і науки України, а перші шість призерів – грошові премії від Союзу українок Америки.

Джерело: https://imzo.gov.ua/2020/12/30/vyznacheno-peremozhtsiv-vseukrains-koho-shekspirivs-koho-konkursu-students-kykh-doslidnyts-kykh-i-kreatyvnykh-proiektiv-imeni-vitaliia-keysa/